Úvod

Z PromoBoxTV Wiki
(Přesměrováno z Hlavní strana)
Přejít na: navigace, hledání
Příklad využití PromoBoxu

PromoBox™ (verze 3) je prezentační systém pro široké spektrum využití. Své uplatnění nachází jako informační systém v obchodech, firmách, restauracích, ale také při odbavování vysílání v kabelových televizích a hotelových informačních kanálech. Snímky a videa jsou uspořádány do rubrik a odbavovány dle denního harmonogramu (u každého snímku lze nastavit datum a čas začátku a konce vysílání). Po dobu vysílání videotextu je možné přehrávat na pozadí zvuk internetového rádia, MP3 soubory nebo playlisty, v době odbavování videa je zvuk na pozadí automaticky potlačen. Do vysílání je možné také operativně vkládat naléhavý informační text, který je postupně zobrazován v proužku ve spodní části obrazovky. PromoBox dokáže také odbavovat videa v přesně stanovených časech (podle vysílacího schematu a playlistu). Umožňuje ON-LINE i OFF-LINE zvukové vysílání obecního rozhlasu.

Tyto stránky jsou především návodem k použití. Obecné informace naleznete na webových stránkách www.promoboxtv.cz, obchodní informace v e-shopu.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Vlastnosti PromoBoxu

 • vysílací smyčka
 • infotext
 • naléhavá sdělení
 • pozvánky
 • vysílání na čas
 • zvukové vysílání
 • přímé přenosy
 • vstup pro obecní rozhlas

» více informací

Ukázky vysílání

Další produkty PromoBox™

PromoBox™ Cloud

Ukázka vysílání

Atraktivní řešení Prezentačního systému formou služby.

 • nepotřebujete vysílací server, systém i data jsou uložena v našem cloudu
 • administrace probíhá prostřednictvím webového rozhraní
 • nemusíte se starat o provoz serveru, ani bezpečnostní aktualizace software
 • pro zobrazení prezentace vám stačí některý z PromoBox klientů nebo běžný PC připojený na internet

» více informací

PromoBox™ Inserter

Ukázka využití inserteru

Verze PromoBoxu určená pro čekárny, restaurace a jiná zařízení ve kterých běží televizní program jako obrazová a zvuková kulisa. V pravidelných intervalech vkládá snímky do libovolného vysílání. Klienti (hosté) tak mohou během čekání (pobytu) sledovat televizní program a přitom nenápadnou formou shlédnou také propagaci provozovatele. Kromě vložených snímků může zobrazovat také informační text ve spodní části obrazovky.

» více informací

MenuBoard

Ukázka MenuBoardu

MenuBoard je informační panel s nabídkou produktů nebo služeb. PromoBox umožňuje provoz několika panelů současně. Vzhled panelu je individuální, navržený dle potřeb zákazníka. Obvykle obsahuje název skupiny produktů s reprezentativním obrázkem a seznam produktů sekupených do podkupin. Současně s textovou nabídkou může panel zobrazovat také fotografie jednotlivých produktů s podrobnějším popisem, akční nabídkou a pod. Kromě standarní nabídky produktů může panel zobrazovat také reklamní snímky nebo videa. Může být zdrojem hudebního podkresu provozovny a může také přehrávat zvuková propagační sdělení. Formát panelu může být na šířku i na výšku (dle navrženého skinu).

» více informací

PromoBox™ Recorder

PromoBox Recorder

Zařízení pro kontinuální záznam televizního vysílání a jeho archivaci po dobu 30 dnů. Možnost lokálního i vzdáleného ovládání, ukládání záznamů ve formátu MPEG-4 dle specifikace RRTV a spousta dalších užitečných vlastností.

» více informací